W celu uzyskania szczegółowych informacji z poszczególnych sektorów lub w razie jakichkolwiek pytań, wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt poprzez wysłanie do nas wiadomości na jeden z podanych niżej, odpowiednich adresów email.

kontakt@animecon.pl Przeznaczony do tzw. kontaktu ogólnego, jeśli Twojego pytania nie da się zakwalifikować do żadnego z poniższych działów powinieneś napisać właśnie tutaj.
wystawcy@animecon.pl Należy tu kierować wszelkie pytania oraz oferty związane ze stoiskami wystawowymi.
wolontariusze@animecon.pl Jeśli chciałbyś zostać wolontariuszem, a masz jakieś pytania lub problem z tym związany, jest to adres dla Ciebie.
atrakcje@animecon.pl Problem ze zgłoszeniem punktu programu? Chciałbyś go odwołać lub przesunąć? Pod tym adresem uzyskasz wszelkie odpowiedzi na pytania związane z atrakcjami.
media@animecon.pl Jest to email kontaktowy dla mediów, należy tu zgłaszać wszelkie propozycje współpracy, np. chęć wymiany bannerów czy objęcia naszego festiwalu patronatem medialnym.
bilety@animecon.pl  Tematy związane z biletami, zwrotami i problemami przy zakupie.

Na wszystkie maile staramy się odpowiadać w możliwie najkrótszym czasie, nie zawsze jednak jesteśmy dyspozycyjni na tyle aby zrobić to w ciągu doby. W związku z tym prosimy zarówno o wyrozumiałość, jak również cierpliwość.