336647795_1239075750335926_4583453691303586292_n

B1/Wonderz 🐰 to grupa łącząca taniec i cosplay, która zadebiutowała na poprzedniej edycji AnimeConu. Od tego czasu na ich kanale pojawiło się wiele nowych filmików, a nagranie z poprzedniego występu cieszy się sporą popularnością! 🌟

Tym razem szykujcie się na bardziej idolkowe klimaty, ponieważ wystąpią jako grupa More More Jump z gry rytmicznej Hatsune Miku: COLORFUL STAGE!

Jeśli podobał Wam się ich poprzedni występ, ale nie jesteście przekonani co do idolek, to nie martwcie się – łapcie lighsticki, dobry humor i szykujcie się na niesamowitą zabawę☘️!

gosc_joannai
Poznajcie naszego pierwszego gościa: Joanna went bananas (lub Jojo), czyli autorkę naszych tegorocznych ilustracji, która jest artystką z pasji oraz zawodu 👩‍🎨. Jej twórczość opiera się przede wszystkim na rysunku cyfrowym, tworzy zarówno fanarty, jak i projekty własne. Na co dzień pracuje jako grafik w indie studiu produkującym gry komputerowe, a hobbystycznie zajmuje się również cosplayem 🪡.
Na AnimeConie poprowadzi dla was panel o zdrowym podejściu do własnej twórczości, abyście mogli stworzyć cokolwiek – rysunek, opowiadanie, cosplay – z uśmiechem na ustach 😊
 
gosc_dobrochna
Czas przedstawić naszego kolejnego gościa, czyli Made by Dobrochna!
Dobrochna swoją przygodę z fotografią zaczęła w 2014 roku i od tamtego czasu nie rozstaje się z aparatem📸 (nawet w nocy!). Najbardziej lubi fotografować grupki – im więcej osób, tym weselej👯‍♀️, chociaż po takich sesjach potrzebuje zazwyczaj tygodnia odpoczynku. Jej prace udostępniane były m.in przez twórcow gier takich jak: Square Enix, Blizzard, Riot Games, Naughty Dog, CD Projekt.
W fotografii cosplayowej bardzo ceni sobie to, że każda sesja jest inna i można wykazać się ogromem kreatywności, chociażby szukając pasującego do tematyki miejsca🏞. Z zawodu jest grafikiem, i jak sama mówi, trochę bardziej jednak lubi zdjęcia obrabiać niż je robić.
Na AnimeConie poprowadzi dla was panel „O fotografii cosplejowej słów kilka”, na którym z chęcią odpowie na wszystkie nurtujące was pytania 💕
miko_1
Naszym kolejnym gościem, a zarazem pierwszym członkiem jury konkursu cosplay jest Miko cosplay!
Ta profesjonalna krawcowa🧵 i cosplayerka z Poznania przygodę z cosplayem zaczęła już prawie 10 lat temu i w tym czasie wykonała ponad 200 różnych strojów. 😮
Miko odwiedziła wiele konwentów jako gość lub członek jury. Między innymi była oficjalnym gościem na jednym z największych konwentów anime na świecie – amerykańskim Anime Matsuri 2022. Miała także okazję oceniać stroje na oficjalnym konkursie cosplay PGA 🏆.
Od kilku lat Miko skupiła się głównie na rozwijaniu swojej pasji tworzenia słodkiej biżuterii w żywicy. Jej ręcznie tworzona urocza biżuteria💍 to między innymi fantastyczne breloczki i tona brokatu. Jeśli jesteś fanem kawaii, cosplayu i alternatywnego stylu na pewno znajdziesz u niej coś dla siebie na stoisku, z którym przyjedzie na AnimeCon Summer Fest!