Zastanawialiście się nad uczestnictwem w konwencie AnimeCon, ale nie byliście pewni, czy jest to impreza odpowiednia dla was? Przygotowaliśmy 7 powodów, dla których warto przyjechać na AnimeCon i mamy nadzieję, że rozwieją one wasze wszelkie wątpliwości!

 

1. Na AnimeConie pojawi się wiele świetnych cosplayerek i cosplayerów

Jeśli lubicie oglądać cosplayerów przebranych za postacie z waszych ulubionych gier, to na pewno będziecie mieli co robić na AnimeConie! Na konwent zaprosiliśmy wiele znanych osobistości świata cosplayu. A jeśli nie uda wam się ich spotkać na korytarzu, to na pewno zobaczycie ich podczas dużego konkursu cosplay w sobotę wieczorem.

2. Nie zabraknie również wspaniałych gości

Oprócz gości cosplayowych na konwencie pojawią się także inne niesamowite osoby. Nie tylko będziecie mogli porozmawiać z nimi w trakcie konwentu (a od niektórych z nich nawet coś kupić), ale też posłuchać ich podczas prelekcji oraz warsztatów!

3. Na uczestników czeka wiele godzin atrakcji

Na naszym konwencie możecie wziąć udział nie tylko w prelekcjach prowadzonych przez specjalistów w różnych dziedzinach, ale też w ciekawych, rozwijających warsztatach czy lekcjach języków obcych. Nie zapomnijcie także o wszelkiego rodzaju konkursach, turniejach i wiedzówkach, ale też grach muzycznych i konsolach, na których będzie mogli zagrać w japońskie gry!

4. Na konwencie będzie można spróbować autentycznego japońskiego jedzenia…

Żeby spróbować okonomiyaki, dango, onigiri czy kakigōri nie trzeba od razu jechać do Japonii. Na naszym konwencie nie zabraknie japońskich wspaniałości!

5. …oraz kupić inne produkty z Kraju Kwitnącej Wiśni na licznych stoiskach,

Jeśli japońskie jedzenie to nie wasza bajka, to może skusicie się na mangi, figurki, poduszki, gry lub inne produkty od naszych wspaniałych wystawców? Na AnimeConie pojawią się zarówno duże stoiska jak i mniejsze sklepiki, w których będziecie mogli kupić ręcznie wykonane produkty często bezpośrednio od artystów!

6. a także zobaczyć występ idolek!

Cosplay to nie jedyna duża atrakcja na scenie! Zaraz po nim odbędzie się pokaz grupy idolek. Nie może na nim zabraknąć żadnego fana takich występów!

7. O komfort uczestników zadba doświadczona ekipa organizatorów i helperów

Nasza organizacja co roku doskonali się i uczy nowych rzeczy, aby tworzyć dla was coraz lepsze imprezy. Mamy nadzieję, że AnimeCon Summer Fest będzie najlepszą do tej pory! A jeśli podczas konwentu będziecie mieli jakiś problem, możecie zwrócić się do niesamowitej ekipy helperów, którzy z uśmiechem na ustach pomogą wam go rozwiązać~

To jak? Zobaczymy się na AnimeCon Summer Fest?